| Aidutz a întrebat:

FUNDA+VOT+RASPUNS LA INTREBARILE VOASTRE.Buna.Sunt in clasa a8a si vrem sa facem si noi o excursie de o zi cu clasa, in 250-300km, plecarea din Craiova si faza e ca nu stim pe unde sa ne ducem ca practic ne-am dus peste tot.La Brasov, Caras-Severin, Sibiu, Bucuresti si multe altele pe langa acestea am fost. Daca stiti o excursie de o zi spuneti-mi si mie.Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Raluuuuuuu a răspuns:

Vino in sfantu gheorghe (covasna) la un muzeu de arheologie numit muzeul carpatilot rasariteni (mncr) e foarte tare! se merita :X

3 răspunsuri:
| Girldxx a răspuns:

Noi am fost la mall, la Bucuresti si am avut timp sa-l vedem pe tot o zi intreaga, a fost super!happy

| Crivi a răspuns:

O plimbare pe Dunare? biserici ca sunt destule in zona...

| elisa_2627 a răspuns:

Iti recomand Valea de Pesti in jud, Hunedoara...aici vin majoritatea scolilor si colegiilor din Craiova.Este un loc minunat unde tacerea vorbeste. Puncte de vizitare : cariera de cuart, pestera de gheata, lacul atropic Valea de Pesti si multe altele.