| TheLastDancer15 a întrebat:

Heey: cine cauta fundite? va dau eu dupa ce raspundeti la intrebare: In ce tari/orase ati vrea sa calatoriti? Dece? [daca aveti raspunsul acelasi/ apropiat de al meu: funda] :X:*

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Eu as vrea sa vad toata lumea.imi place sa calatoresc si... chiar mi-ar placea sa vad toooooata lumeablushing da` pe criza asta...straight face m`as rezuma la america.sa`mi traiesc amricanDRIMul

8 răspunsuri:
| BuBu2403 a răspuns:

Italia pentru ca am mai fost si mi-a placut foarte mult

| Nameツ a răspuns:

In franta-paris------------------>>>deoarece cunosc mai multe despre acesta tara-oras si multe locuri mau fascinat...e super acolo, daca as avea posibilitatea acela ar fi primul loc unde as vrea sa plec

| bee_2378 a răspuns:

As vrea sa ma pot duce in Grecia.
Daca nu, mi-ar placea in Anglia.
happy

| fafnir a răspuns:

Grecia, vara indoiala. Ai de toate, cultura(e natia care a inventato!) si night life, au plaje si cluburi super devil

| Iris96 a răspuns:

In Japonia pentru ca e super tare si de acolo provin animeurile mai ales Naruto si pentru ca imi place limba japoneza

| paulpaul25 a răspuns:

Pai sa vedem:Berlin,Budapesta,Paris,Munchen,Madrid, Alicante, Cairo si nu in ultimul rand:New york.Aici am fost dar la intrebarea unde as vrea sa merg ar fi cam asa:Venetia, Las Vegas, Moscova si nu mai stiu...

| djadedjade a răspuns:

Eu as vrea sa vad Grecia. Este un oras foarte frumos si antic dar si foarte modern in acelasi timp!

| Sonyasss a răspuns:

Grecia! deoarece am mai fost si mi-a placut la nebunie! sunt niste peisaje grozave, muzee, Acropole, complexul olimpic, insule, cluburi, etc...