| TraficantDeVise10 a întrebat:

Am iar o intrebare legata de turismlaughing. spuneti-mi destinati unde ati vrea sa calatoriti. Ceva extravagant.Raspunsul cu cele mai multe destinatii primeste fundabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| geany1997 a răspuns:

Dubai, America, Austria, Irlanda, Anglia, Egipt, Islanda, Polul Nordlaughing)...si cam atat fundita?:X:X

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu aş vrea sa vizitez Canada
http://www.turistik.ro/canada

| forever4you a răspuns:

Mai stelistule...eu una as vrea'a ca sa vizitez tot globul pamantescrolling on the floor...toate tarile sunt speciale in felul lor, sunt frumoase si au de asemenea pentru turisti cele mai frumoase destinatii, dar mi-a atras atentia foarte mult Romalove struck, un oras absolut splenditlove struck love struck love struck

| Panther002 a răspuns:

Ce zici de Balcik din Bulgaria?
Este foarte misto acolo sunt niste peisaje foarte frumoase

| anusca22 a răspuns:

Italiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:X