Întrebare recomandată | Ruxandra15 a întrebat:

Hei. Ce hoteluri de la 3 stele in sus recomandati in Mamaia? Ce v-a placut? Unde v-ati intoarce si de ce,? Preferati all inclusive sau autoservire? Daca se poate as dori argumentare.

7 răspunsuri:
| the1975 a răspuns:

Golden Tulip este foarte curat, servire excelenta, personal de exceptie. La fel este si pentru Hotel Bulevard, este chiar la intrarea in Mamaia, la 10 min pe jos de parcul de distractii.

| paco10grei a răspuns:

La hotel la giga hagi la iaki happy

| Ruxandra15 explică (pentru the1975):

Din cate stiu eu Golden Tulip nu are all inclusive nu?

| sebastian311 a răspuns:

Hotel Vega, mamaia. Intra pe site-ul lor si o sa te indragostesti, cu toate ca e putin scump.

| Ruxandra15 explică (pentru sebastian311):

De Vega toti stim. Dar pentru 10 nopti sa dai peste 10000 de lei e cam mult. Eu sunt indragostita de Modern ca are si all inclusive, in fiecare an vin cu lucruri noi etc

| ioanacrissu a răspuns:

Golden Tulip ti-l recomand, eu stau in Navodari un oras foarte apropiat de statiunea Mamaia, ma plimb in fiecare zi pe faleza si pot spune ca Golden Tulip e plin de turisti, incearca happy

| Smarttool a răspuns:

Buna intrebarea ta. Si eu ma interesez de un hotel de peste 3 stele. Nu se recomanda hoteluri de pe booking?