| anonim_4396 a întrebat:

Hei..in 2 saptamani plec in vacanta cu familia in Grecia, mai exact Chalkidiki. Si imi puteti spune ce preturi sunt acolo? Sunt mai mari ca la noi?
Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranta sunt mai mari.

| Danzell a răspuns:

Halkidiki... si preturile sunt acceptabile. pana mea grecii de abia daca ies din criza.

| epurasu a răspuns:

Eu am fost de 2 ori, in Paralia katerini-Grecia!- preturile sant acceptabile pot zice mai mici deacat la noi! merg si in anul acestea 165 euro transport autocar dus-intors, cazare 7 nopti la vila de 3***- in camera este o minibucatarie vesela, plita electrica, tacamuri de toate poti prepara mincarea sau 10 euro/zi mic dejun si cina!- zilnic se organizeaza excursii contracost 15 euro in muntele Olimp, 35 euro in insula Skiatos(nu rata excursia este un loc superb), Athena-Acropole 40 euro(accesul 12 euro), croaziera in jurul muntelui Athos 25 euro, Meteora manastiri 20 euro.