| bodo1234 a întrebat:

Hei lume,sunt anul I la facultate si imi doresc sa plec in vara in America prin AE(face parte din programul work and travel). Daca a fost cineva cu acest program,imi poatea spune daca merita cu adevarat? Am citit pe net multe pareri, am inteles ca se munceste extrem de mult si ca nu vei ramane cu foarte mult sau nici macar nu iti recuperezi banii investiti, e adevarat? Se merita sa merg sau nu? Voi ce parere aveti? Va rog veniti cu argumente nu doar cu doua vorbe aruncate.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Forgaci_Sabina_2000 a răspuns:

Am o prietena care a fost tot cu acest program si a spus ca i-a placut super mult. Dupa cativa ani chiar s-a mutat acolo. Acest program este unul bun pentru ca vei putea sa vezi un alt continent si vei vedea viata acolo.