| credeintine a întrebat:

Hei! S-a deschis targul de Craciun la Sibiu. As vrea sa merg acolo dar si sa ma cazez pentru o noapte. Stiti ce ar fi mai avantajos? Hotel/pensiune/ garsoniera in regim hotelier.
Multumesc frumos!
Apropo in afara de targ ce as mai putea vizita pe langa?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai avantajos ar fi o pensiune, apartamentul e rentabil daca sunteti mai multe persoane.

Poti vizita muzeul satului... trebuie sa fie foarte frumos iarna.

| Staif a răspuns:

In Sibiu, ai o multime de locuri de vizitat. Aproape fiecare pas (din orasul vechi) e istorie, cultura. O zi sau doua, nu iti prea ajung. Daca vrei sa le vezi cum trebuie.
Dar in aceasta perioada, e ocupat peste capacitate. Poate la hotelurile scumpe sa mai gasesti ceva.

| Staif a răspuns (pentru Staif):

In Muzeul satului de care iti spune @suntserios, eu am stat o zi intreaga de vara si nu am reusit sa vad totul. Si cu tot tariful maricel, am mers si a doua zi ca sa-l termin de vizitat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pensiunile sunt cele mai ieftine, cu conditii bune.

| Adry05 a răspuns:

Hotel sau pensiune ori garsoniera daca sunteti vreo 3.