| anonim_4396 a întrebat:

Buna, as dori in luna Aprilie sa fac un drum pe bicicleta pana la Sibiu eu fiind din Deva, o problema pe care as avea-o este ca nu stiu unde as putea sa ma cazez la un hotel unde m-ar primi cu bicicleta. Daca stiti un hotel in Sibiu unde ma lasa sa tin bicicleta in camera as aprecia enorm. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La hotel nu te primeste cu bicicleta, dar la o pensiune sau motel, este posibil. Trebuie cautat online si vorbit cu receptia lor.

| mihai69 a răspuns:

De primit, te primește oriunde. Problema ta va fi dacă peste noapte bicicleta ta va fi în siguranță.
Caută o pensiune care să aibă o curte proprie - așa ești ceva mai sigur.
Drum bun!