| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Scuzați categoria. Întrebare pentru cunoscătorii de băi din Slănic. Ce baie preferati? Baia Baciului? Baia Verde? Sau Baia Roșie? Și de ce?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Adrian983 a răspuns:

Mie personal imi place mai mult Baia Baciului pentru ca este cea mai frumoasa si este si pozitionata intr-un loc uimitor.Am auzit ca de curand au bagat si tiroliana. Ultima data cand am fost nu o aveau.

1 răspuns:
| AmaliaMarilena a răspuns:

Da, am fost si eu la baie sambata si duminica si voi merge si sambata asta, de ziua mea. Multumesc mult! Si da, au bagat tiroliana, este foarte frumos!