| Swagers a întrebat:

Hei TPU,deci o prietena mi-a povestit ca verișoara ei a plecat la tabara in Bulgaria(multe detalii nu mi-a povestit). As vrea sa aflu și eu dacă e interesant acolo,da voie sa te scalzi in mare, pleci cu părinții incolo și cam ce tabere îmi recomandati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde vrei sa stim ce fac ei in tabara? Intreab-o pe prietena ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o tabara ca oricare alta... nu avem noi sa stim ce fac ei acolo. Pentru unii e interesant, pentru altii nu