| Crisan_Andreea_1995 a întrebat:

Imi puteti spune ce statiune de pe litoralul romanesc nu e foarte aglomerat si are si atractii turistice?!
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

In general, nu au nevoie de atractii turistice, au apa de mare care bate orice alta atractie, si aerul incarcat de aerosoli. Dar la Mangalia ai un muzeu arheologic extrem de interesant, dar poti merge intr-o zi acolo din alta statiune.Toate sunt aglomerate in sezon.

2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Stațiunea Neptun este foarte liniștită. Ți-o recomand cu cea mai mare plăcere :**

suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice e la sud de Mamaia exceptand Costinesti sau Vama Veche. Atractii turistice... marea ca de aia te duci acolo