| anonim_4396 a întrebat:

Heii, as vrea sa merg la un loc bantuit, sau cel putin cu intamplari paranormale din Bucuresti, in afara de manastirea cheajna, pentru ca e departe, dar nici hotel cismigiu, ca nu am avea cum sa intru.

9 răspunsuri:
| aliutzza a răspuns:

As avea*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi pe la parlament, se intampla lucruri anormale acolo

| Peaches a răspuns:

Nu e prea sanatos ce vrei tu dar, uite, citeste aici:
http://www.efemeride.ro/top-5-locuri-bantuite-din-bucuresti

| aliutzza a răspuns (pentru Peaches):

Deja m-am uitat pe site-ul astalaughing

| Peaches a răspuns (pentru aliutzza):

Atunci du-te!

| aliutzza a răspuns (pentru Peaches):

Pai sa vad cand gasesc niste timp, a gasit un prieten o intrare in hotelul din cismigiulaughing

| pietrean a răspuns:

"as vrea sa merg INTR-UN loc bantuit"
Chiar crezi ca exista asa ceva? EU NU!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Exista la gara de nord niste canale bantuite cu aurolaci si bineinteles ca te asteapta

| Yulia2015 a răspuns:

Se vede ca iti doresti atat de mult un loc bantuit sa ghicesc adori locurile gothice cu stafii si tot felul de fenomene supernaturale te pot ajuta, am urmat un site de locuri chiar din Bucuresti si am ramas uimita poate te ajuta, dar ai grija ce doresti tu e putin periculos dar depinde si de varsta si de persoana omeneasca! http://www.efemeride.ro/locuri-bantuite-din-bucuresti