| LordBolton a întrebat:

Ce intamplari paranormale vi s-au intamplat? vrea ca intamplarile sa fie adevarate funda!

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

După ce a murit bunica mea cu care am stat în casă mai mult de 10 ani, am văzut-o în oglindă la baie, am ieșit in curte și vecinii s-au speriat eu fiind alb tot la față. De atunci am fost să mă descant, sa scap de frică deoarece nu puteam să mai intru în baie.

Acum, după 7 ani de atunci, nu mai am nimic dar nu suport ca ușa de la baie să stea deschisă. happy