| Nadiiii a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare urgenta..Cum aflu daca pe numenele cuiva ( de exemplu Popescu Denisa) a fost facuta o rezervare de bilet de avion? Am o prietena care este in strainatate si a zis ca vine in vizita peste 3 saptamani cu parintii ei, doar ca tatal ei vine zilele astea iar ea va veni dupa cu mama ei si ma gandeam ca poate vine mai devreme fara sa spuna si as vrea sa-i pregatesc o surpriza.

Deci, cum pot afla daca si-a cumparat biletul de avion?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti afla. Asemenea informatii sunt confidentiale.

| mihai69 a răspuns:

O întrebi pe frumoasa Popescu Denisa dacă și-a luat bilet la avion. Altfel, n-ai nicio șansă, decât dacă nu cumva nu cunoști o persoană din cadrul companiei la care și-a luat bilet, dispusă să divulge informații confidențiale. Foarte puțin probabil.