| AngoOra a întrebat:

Heiii dragilor! Am o intrebare pentru amatorii de vacante in aer liber! La mare, mai exact.
Vreau sa imi petrec vacanta la mare, cu cortul!
As vrea sa stiu unde mergeti voi, cum e, cat costa...
Cat mai multe detalii
Mersiiiii mult

2 răspunsuri:
| iuliana2002 a răspuns:

Pai sa stii ca e bine sa mergi in germanie in vacanta e un loc frumos in Nürnberg aer de munte placut darr este si ceva deti sparge buzunarul cam sa mergi acolo in vacanta costa 1000€ ca 100 de € e numa dusu si intorsu 100€ deci 200€ numai transportu si cazarea la hotel si distaractia la mare e bine la saturn in Romania am fost acolo si n-am cheltuit numai 990lei cu transport cu masina ta benzina nu am socotit dar vacanta a fost 1 luna si 5 zile deci e ceva depinde hotelu si mai multe