| stefy99 a întrebat:

Unde ati vrea sa mergeti in vacante/?

14 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

America de sud, India

lolita
| lolita a răspuns:

Macar o data in viata as vrea sa ajung in Las Vegas si New York, in ianuarie voi merge in Mallorca si Menorca ca-i mai aproape laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi doresc foarte mult sa ajung in viata mea la Paris, la Turnul Eiffel intr-o vacanta de neuitat.
In rest pe la manastiri, pe la mare, pe la munte, in vizita la muzeuri etc.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Imi doresc foarte mult sa ajung in America, dar deocamdata sunt doar visestraight face

| AdaIoana18 a răspuns:

Mi-ar placea sa merg in Arabia Saudita sau in tari din Asia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca in urmatoarea voi pleca la munte; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Argentina sau inapoi in Japonia ^^

| Gabystelistu95 a răspuns:

Vreau sa merg in America laughing

| Maria_3931 a răspuns:

Dupa parerea mea in tara asta exista foarte multe locuri in care sa mergi si sa te distrzi in vacanta.numai ca eu as vrea sa am toata familia langa mine sa ne bucuram impreuna de sarbatori... xoxo A

| ciumpalaku a răspuns:

Visurile mele in privinta vacantelor: Bora Bora si Cancun

| trabardie a răspuns:

In Las Vegas... dar asta numai daca o sa cistig la loto

| manndarina a răspuns:

La bunica...

| Hippie Kid a răspuns:

In New York sau in L. A.
dar si la castelul bran...