| bubbiubbi a întrebat:

Heiii TPU! In vara aceasta merg cu clasa intr-o tabara in Sibiu, sunt din Galati, tabara se numeste Sadu Sibiu a mai fost cineva acolo? daca da cum e? vreau multe detalii. si mai vreau sa spun ca am rau de masina si noi mergem cu autocarul si sunt vreo 6 ore si nu stiu cum o sa rezist... ce pastile imi recomandati, sa fie eficiente! din propria experienta va rog! Multumesc mult, dau funda!

1 răspuns:
| TreBor_Robert_1971 a răspuns:

Cum te cheama si de la ce scoala esti nu de alta da si eu merg in tabara asta