| bubbiubbi a întrebat:

In vara voi merge cu clasa in tabara sadu din sibiu. A mai fost cineva acolo? cum estebig grin? sunt din Galati si am rau de masina... ce pot sa fac sa nu imi fie rau? mergem cu autocarul si am citit pe net ca sunt aprox. 6 ore cu masina pana acolo...va rog spuneti0mi cum sa scap de rau. ce pastile bune sa iau etc. funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca lamaie cat poti de multa sau fa-ti un suc din lamaie, apa si zahar, iar daca stii ca lamaia iti face rau incearca sa iti iei niste pastile de la farmacie
Bafta si distractie plactuta!