| casandra_5926 a întrebat:

Hello big grin are cineva idee cat costa intrarea la Disneyland Paris? happy

4 răspunsuri:
| Alexxa10 a răspuns:

Acum 2 ani cand am fost eu, era 50euro de persoana... acum nu stiu daca s-a scumpit sau nubig grin

| chip6angelic a răspuns:

Bilet adult 49euro copil 39euro asta a fost anul trecut cand am fos eu... funda?

| Uhb a răspuns:

Da sigur, acum si "chip6angelic" se crede grozava. cealalta o zis 50 asta 49. no stii ceva?
deci ti se pare corect ca Alina sa nu invete nimic si sa aiba media 10? Mie nu. Pai ce inseamna asta? uhuuuuuuuuuuuuu, cum te cheama? vrei sa mergi al Disneyland paris? te rog sa nu te duci, ca am inteles ca este o bestie acolo. da' aia te mananca, iti jur. deci am fost acolo. 4 bestii din cele 3 m-au atacat cu un palos. Si Greuceanu' isi uita palosul in. Ascultati in direct Radio Romania Actualitati. Eu cred ca daca ploaia s-ar opri m-as arunca de pe geam. 112 am sunat la 112? dar incredibil, sa ma ajute cineva te rog.
te rog sa nu mergi al disneyland ca e urat si e multe rebuturi. siti cumpar o chitara besita daca nu te duci. tu ai avut stropitori? eu am avut si aveau un parfum expriat din 2013 cu miros de cachi. da' a fost bine, am mirosit ca o leguma. iti plac legumele? mie nu. adica imi plac castravetii murati. sa imi aduci un borcan, bine?
si eu te iubesc si iti multumesc de stupid!
acum ai ramas profund uimita, sunt clarvazatoare, picioare de capra!

| bamse a răspuns:

Daca iei biletul de pe situl lor te costa mai putin. Noi am luat cu 50 euro in 2009. Succes