| AdeBu a întrebat:

. buna TPU:*...imi puteti spune va rog cam cat costa intrarea la disneyland paris?:S.si inca ceva. daca doresti sa te dai pe ceva trebuie sa platesti separat sau intra in bilet:S? multumesc.:-x:*. dau FuNdAaakiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul unui bilet de intrare la Disneyland Paris este de 51 de euro pentru o zi, 112 euro pentru doua zile, 139 euro pentru 3 zile.

Exista bilete care includ drumul din Paris si biletul de intrare la Disneyland Paris. De la 1 Aprilie si pana la 31 Octombrie ora de plecare a acestor autobuze de lux cu bilet la Disneyland Paris inclus este 7:45 a.m iar de la 1 Noiembrie pana la 31 Martie de la 8:15 a.m. Pretul unui astfel de bilet este de 81 de euro si include transportul si intrarea la Disneyland Paris.

1 răspuns:
| deeapa a răspuns:

Daca iei biletul inainte cu o saptamana costa doar 40 euro si orice carusel te dai sau eu stiu intra in bilet doar mancarea este separat si suvenirurile eu am fost e foarte fain merita pretul