| andreea184 a întrebat:

Hello,peste o saptamana plec la mare si as vrea sa stiu daca Pensiunea Lucia din Vama Veche, chiar exista.Mi se pare super dubios faptul ca pe internet nu mi se ofera prea multe informatii si adresa este putin incerta.Va rog, daca v-ati petrecut vara pe acolo sau ati auzit cumva de ea, sa mi spuneti pentru ca nu vreau sa ma trezesc fara cazare la mare.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Athée a răspuns:

Am auzit de ea, dar eu zic sa te reorientezi. Prietenului meu i s-a intamplat exact la fel. Noroc ca avea o a doua varianta ca ramanea fara cazare. Nu a gasit adresa...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/......90475.html
Mie mi se pare destul de clar, mai ales ca-ti da si numar de telefon al proprietarului. Deci, il poti suna sa-i ceri detalii. Ca sa nu mai spun ca mi se pare imposibil sa nu gasesti o adresa in Vama, care e un sat mai scurt decat numele; in jumatate de ora il "maturi" cap-coada.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Exista,dar Vama nu prea prezinta incredere.E mai mult pentru cei cu buget minim, dar si conditiile se asigura tot la,, minim,,.Nu se dau prea multe detalii, tocmai ca sa nu aiba raspundere. Sfatul meu e sa te reorientezi, daca nu vrei sa risti ca vacanta sa se transforme intr-o aventura.

| Anduttziik a răspuns:

Da, dar nu prea prezintă încredere.happy