| anonim_4396 a întrebat:

HELP ---vreo unul din mare multime care hoinareste pe TPU a fost in situatia sa mearga in Albene-Bulgaria cu un alt nume decat cel care este pe biletul platit? ideea e in felul urmator : mama, tata, frate, sora, asa sunt luate biletele nu mai vine fratele si vine iubitul care are alt nume prenume. il cazeaza daca nu e pers care e pe bilet?

am mai fost asa in Romania de 2 ori si nu a fost deloc probleme dar Albena e departe nu stiu cum gandesc ei ...si nu as vrea sa risc

am dat mail`uri in limba engleza la 3 dintre hoteluri unde as alege sa merg si nu mi-au raspuns. nu vreau sa anunt locul de unde iau bilete pentru ca sunt cu reducere si le-ar retrage. bilete sunt doar pentru familie

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suni acolo și întrebi. Asa simplu... fără auto.
Bafta

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa anunti, cu minim 3 zile inainte de plecare, agentia din Romania de unde ti-ai facut rezervarea sau direct hotelul din Albena.