| BubuuLinna a întrebat:

:*:*
stiti jocul acela ca prietenul secret.tongue adica sa va explic :*happyse joaca intre colegi
va strangeti la un loc toti care jucati si cineva dintre voi face niste biletele cu numele vostru si le pun toate intr'o caciula in care sa amesteca love struck:* apoi extrageti fiecare un bilet daca cineva sau chiar tu ai extras biletul cu numele tau se mai face o data si tot asa pana nu ai numele tau love struck:* si de exemplu tu extragi un bilet si pe biletul tau scrie un nume de'a lui o colega sau coleg. dar voi nu aveti voie sa ziceti pe cine ati extras.(totul e secret) va alegeti o data si pe data aceea trebuie sa faceti cadouri la pers respectiva pe care ai avut'o love struck pana in data aia. si eu m-am jucat si am primit o multime de cadouri scopul este ca si tu dai un cadou si tu primesti un cadou iar cine te'a extras pe tine iti ia tie cadou ee super love struck care vreti puteti incerca love struck:*:* ee cool :* daca va place scrieti aici ca va dau vott love struck asa numai :*:*

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Asa am facut de Craciun.E super!

| BubuuLinna explică:

Stiu si eu il ador x:*

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Asa am facut si noi de 14 feb anul` acesta.A fost frms :X

| Ciufuliciii a răspuns:

Noi chiar am facut asta de 1 iunie anul trecut si anul acesta de Craciun.A fost atat de frumos!love struckxxxx

| emchristina a răspuns:

Da e frumos:X.asa am facut si noi inainte de craciun:X:X

| ßløñÐa a răspuns:

Buna! Cam ce ai primit s`au poti sa`mi dai niste idei pentru o colega? Chiar nu am habar ce sa ii iau! Plss... daca poti sa`mi dai cv idei!:*:*:*puppy dog eyes