| Pingu78 a întrebat:

Hey! A fost cineva anul asta la mare la noi in tara? Puteti sa imi spuneti o statiune unde apa este curata si fara "vermii" care inteapa(sper ca au trecut si altii prin asta si ca nu sunt singura ca sa ma credeti nebuna laughing )

4 răspunsuri:
| thinkro a răspuns:

Buna! Haha..si eu urasc "viermii" aialaughing din cauza lor stau pe plaja majoritatea timpuluilaughing oricum, sincer, prin Neptun e destul de curatica marea(doar in cazul in care vin barci, vaporase sau ce o fi ele, vin din larg si aduc meduze doamnee le urasc, mereu cand vin omuletii aia imi strica starea de spiritlaughing mai mult decat viermii aia urasc meduzelelaughing)

| FemeiaPisică a răspuns:

La plaja Corbu este mereu liber și curat pentru că nu prea sunt oameni care să arunce gunoi.

| Pingu78 explică (pentru thinkro):

Multumesc happy

| Pingu78 explică (pentru FemeiaPisică):

Mersi happy