| Mad1 a întrebat:

Hey! Am nevoie sa aflu niste camping-uri in jurul urmatoarelor obiective turistice si locuri: Bunloc(Sacele),Stana lui Burnei, Salina Turda,tiroliana Cheile Turzii,Transalpina,Cascada Eusnita,Cascada Bigar,Chipul lui Decebal,Baile Geoagiu, Baile Herculane,Pestera bolii si Cheile Banitei, Pestera Polovraci, Castelul Corvinilor. Multumesc la cele mai multe raspunsuri dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pentru Bunloc - Camping Dârste.
Stana lui Burnei - nu ai nimic aproape. Cel mai apropiat, dar pe altă vale, ar fi Transfăgărășan Camping.
Salina Turda - Camping De oude walnoot / https://www.campercontact.com/......de-walnoot
Transalpina - Cabana Obârșia Lotrului / http://www.cabanaobarsialotrului.ro/
Beușnița - x
Bigăr - x
Chipul lui Decebal (Clisura Dunării) - Camping Philadelphia - Dubova; Camping Mala in Clisura Dunării;
Băile Geoagiu - Geoagiu Camping
Băile Herculane - Camping 7 Izvoare Herculane
Peștera bolii si Cheile Baniței - x
Pestera Polovraci - Camping Horezu (altul mai aproape nu e).
Castelul Corvinilor - Camping Mădălina, Camping Ledo, Camping Aventura - tote pe lacul Cinciș, la câțiva km de Hunedoara.
Cam astea ar fi. Alea cu „x" nu au nimic în apropiere.