| Gabitzaaaaaaaa a întrebat:

Hey as vrea sa merg la disneyland Paris si nu gasesc pe nicaieri care sunt preturile de la intrare stie vreunul din voi care a fost?

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Eu am fost acum 2 ani cu mama, si inca mai am biletul ei (mi-a placut ca era cu Mickey pe el). Scrie 45 de euro.Deci pentru un copil trebuie sa fie mai putin. Vreo 40, cam asa. Oricum si daca s-a scumpit eu zic ca nu e mai mult de 55 euro de adult.

4 răspunsuri:
| TJohannaB a răspuns:

In jur de 100 euro, nu prea imi mai amintesc.

| NextGen a răspuns:

Nu este prea ieftin sa stii eu stiam ca e 50 euro dar acum poate s-a scumpit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul este 51 de euro pentru o zi.

| IoanaKarina23 a răspuns:

Eu am fost dar acum vreo 4 ani, pentru copii nu stiu cum era 40 de euro si pentru parinti 80 si ceva de euro