| RuXx_9720 a întrebat:

~Hey~ Facem o excursie cu clasa(cel putin eu asa sper laughing) si nu avem nicio idee unde am putea merge. Excursia vrem sa o facem inj vacanta de primavara si undeva la munte(in Romania, normal). Ce imi recomandati? eu vreau ceva nu prea scump.big grin (FUNDA pentru cele mai bune raspunsuri happy )

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Am sa-ti dau prima oara niste idei unde am fost eu cu clasa:
1.Am fost la Arieseni si a fost super ador casele celor de acolo e chiar super am fost acum cativa ani dar inca ma mai gandesc la o casa de acolo era asa misto toata rosie rosie :X arata ca o cabana era superb locul, zapada multa si numai tin minte pe unde am fost de a trebuit ca si cum sa escaladam ceva munte plin cu pietre a fost misto :)) imi tremurau picioarele de numai puteam.
2.Muntii Bucegi: Iara un loc foarte misto ce ne-am putut distra arata super locul :X merita sa fie vazut(tin minte cand am fost am facut un foc mare si un baiat avea la el banana si a bagat banana intr-un bat lung si l-a bagat la foc si face dira: ce faci copile? el: uitati doamna frig banana flambata la foc de tabara :)) asa a zis atuncia a fost distractiv :D).
http://www.muntii-bucegi.ro/
3.Muntii Piatra Craiului :X-e super misto e pacat sa ratezi asa ceva
http://atractii.ofertebran.ro/muntii-piatra-craiului.html
C-am atat :"> tu decizi cu colegii si diriginta unde vreti sa mergeti. Sper ca ti-am fost de folos.Succes :)

6 răspunsuri:
| FlaviFlv a răspuns:

Luati-o la Predealhappy

| Th3eo a răspuns:

Depinde in ce parte a tarri stai. Ca sa fie mai ieftin trebuie sa fie undeva aproape de localitatea unde stai. In fond, nu conteaza unde mergeti atata timp cat sunteti impreuna si va distrati.

| ghineanamaria a răspuns:

Iti recomand cu multa bucurie Brasov.La castelul Bran sau la Peles sau la poiana Brasov.Am mers acolo si e atat de frumos.Imi place mult.

| Esf22321 a răspuns:

Sighisoara
Castelul Bran
Sinaia
Predeal
Busteni

| dany1219 a răspuns:

Te astep in zona moldovei, mai exact in P Neamt este magnific cate poti vedea...ciaowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duceti-va la Harghita big grin