| OanaUx a întrebat:

Hey Tpu.........care este cea mai frumoasa statiune din Grecia?

13 răspunsuri:
| Exposito1 a răspuns:

Corfu, Santorini

greece12
| greece12 a răspuns:

Rhodos,Corfu,Lefkada.
Sunt insule toate, pline de statiuni.

| Octa00 a răspuns:

Halkidiki,Creta,Corfu,Santorini.Toate au statiuni si conditii super.

| luby a răspuns:

Thassos,Corfu am fost si e foarte frumos si nici exagerat de scump.

| Miza a răspuns:

Hydra.

| DarkAleka a răspuns:

Eu am fost in Corfu si in Olympic Beach si amandoua sunt superbe, iar preturile nu sunt deloc exagerate si niste oameni de nota 20.
Funda?big grin

| greysfan a răspuns:

Creta! si San Torini

| IzabellaSarisa a răspuns:

O prietena a mea a fost halkidiki, nu este chiar o statiune, este o peninsula, dar i-a placut foarte mult! Funda?

| Alexandru98 a răspuns:

Creta

Răspuns utilizator avertizat
| marcous a răspuns:

Corfu, Creta, Santorini, Thassos

| TatianaIstrate a răspuns (pentru Miza):

Si eu votez tot pentru Hydra