| Adela_Adelycious_1994 a întrebat:

Ce imi recomandati sa vizitez, excursie, Ce locuri frumoase stiti. AStept raspunsuri P.s dau fundita + vot Inteligent

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| ellaells a răspuns:

Sibiu, Brasov, Sinaia.

| qwqwwwq a răspuns:

POTI vizitasaddin alte tari) Bratislava din Slovacia,Viena din Austria, Praga din Cehia, Berlin din Germania, Parisul din Franta.(din tara)cetatea si manastirea VORONET de la Suceava, castelul Huniazilor, mai multe muzee din Bucuresti, Biserica Evanghelica din Bistrita.

| Anca16188 a răspuns:

Pai Venetia..Hajdu (Ungaria), Bulgaria. Daca esti din Romania poti merge in M-tii Retezat, Poiana Rusca, sunt multe locuri frumoase :*

| Dyana1603 a răspuns:

In tari strainetonguearis, Londra, Roma...depinde de buget.Pentru un buget limitat in strainatate poti merge in Bulgaria.
happy