| sofymadd a întrebat:

Hey TPU.Eu si cu familia mea ne-am trezit ca vrem sa plecam la odihna la statiunea SOVATA, dar din cate am inteles de la mama mea hotelurile sunt pline in aceasta perioada.Stie cineva de un hotel liber prin zona? FUNDA.(Scuzati daca categoria e gresita.)

Răspuns Câştigător
| DespreHostel a răspuns:

Depinde in ce perioada vrei, de gasit gasesti. Poti verifica aici locurile de cazare pe http://www.booking.com/

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=hoteluri+sovata

puneti mana si sunati ca doar nu suntem noi clarvazatori sa stim ce hotel mai are camere