| Luke_Lukas_1997 a întrebat:

Hey TPU...Vacanta asta vreau sa merg intr-o tara straina.undeva cu litoral... Unde credeti ca ar trebui sa merg?

8 răspunsuri:
| OctavGood a răspuns:

In Cuba

| AKARA0 a răspuns:

In Grecia.

| mihai69 a răspuns:

Mda... prea puține date. Câți bani vrei să dai pe vacanță, cu transport cu tot? ești „umblăreț" sau sedentar? etc.
Teoretic, poți alege orice dintre Turcia, Bulgaria sau chiar Grecia pentru vacanțe eiftine (atenție totuși, fiecare dintre cele trei se adresează în special unei anumite categorii de clienți - nu știu cum ești și ce vrei, ca să pot recomanda mai precis).
La alte prețuri - Canare, Franța, Italia, Cuba, Cabo Verde etc. - tot așa, în funcție de ce anume cauți mai exact.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebare ta e vaga... te poti duce la Bulgari sau pe Costa de Azur

| Luke_Lukas_1997 explică (pentru mihai69):

Pai as vrea sa merg cu familia... Undeva la 1000-1500 euro...

| mihai69 a răspuns (pentru Luke_Lukas_1997):

Și Bulgaria, și Turcia ar putea să te satisfacă. Aș îndrăzni să recomand mai degrabă Bulgaria; la suma propusă, cred că ți s-ar potrivi cel mai bine o cazare la resortul Duni. Ori la unul dintre hotelurile Riu sau Grifid din Bulgaria.

| epurasu a răspuns:

Grecia! foarte frumos si ieftin ex. Paralia Katerini.Cauta aceasta locatie pe google si te documentezi.In luna aceasta merg si eu acolo, am mai fost si mi-a placut.

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Mexic sau cuba