| īƶƶū a întrebat:

Heyy. Deci stiti vreun loc in care sa facem niste excursii eu si colegii mei in apropriere de Ramnicu Valcea. Cine imi da cele mai multe raspunsuri primeste FUNDITA. App e valabila intrebarea pana la 29 martie. Sa stiti ca am fost deja la curtea de Arges,Salina, Muzeul de la N. Balcescu, Muzeul Satului si Castelele Bran si Peles.

3 răspunsuri:
| alinutz120 a răspuns:

Baile Olanesti, Voineasa, Partia Vidra. Schi Voineasa, Calimanesti Caciulata

| īƶƶū explică (pentru alinutz120):

Daca se poate ceva de vizitat nu schi sau bai. Ca nu prea mai e sezon de din astea si pentru bai e cam frig.

| PurceluAtomic a răspuns:

La Caciulata ai fost? Sau la Sibiu (nu-i asa departe de Rm Valcea)