| biancasicristi696 a întrebat:

ți-ar plăcea să vii în Spania

10 răspunsuri:
| SilviutzaESuper a răspuns:

Nu

| pietrean a răspuns:

Nu imi dau seama,care este sensul intrebarii tale, dar o sa-ti raspund prin felul cum am perceput eu intrebarea.
Mi-am propus, daca tot sunt la pensie acum, ca in momentul cand o sa ma pot odihni indeajuns(acum aleg drumurile scurte si sejururile lungi), o sa merg in concediu si in Spania.Deocamdata,din cauza drumului lung pana in Spania, chiar si cu avionul, prefer sa ma duc mai aproape, pe la bulgari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.

| c0stea0123 a răspuns:

Da mi-ar placea, ma ajuti sa vin?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa merg da, dar tot mai frumoasa e Romania

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

La cules de capsuni, masline, etc? Nu mersi. Nici proxenet nu sunt, nici tigan. Nu prea vad ce as cauta aici. Poate in concediu.

| TheSmith a răspuns:

Este frumoasa Spania, am fost in Gandia, Madrid, Valencia, Toledo...superb!

| Sociopat a răspuns:

Urasc Spania.

| Alexandru0007 a răspuns:

Da,daca ai un loc pe acolo ma mut in Spania

| ElenaRomann a răspuns:

Da..in barcelona