| 1Q a întrebat:

II frumos la Balcic, is standuri, cum e marea e curata, e frumos, dau funda pentru cea mai buna descriere

1 răspuns:
| Bullz007 a răspuns:

Am fost anul trecut. Si da, e foarte frumos. In plus poti vizita o gradina botanica si "castelul de la Balchik". In Bulgaria toate statiunile sunt curate, la fel si plaja si marea. Sunt si standuri cate vrei, suveniruri, haine traditionale, tablouri, jucarii, etc. Iti recomand cu incredere sa mergi acolo.