| alecsalecs a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa zbor cu avionul nu am facut o nici odata pina acum, dar nu stiu incotro sa ma duc si nici biletul sa nu fie foarte scump ceva ieeftin..cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| RaluuRaluu a răspuns:

Mai intai, dragul meu Alex happy Trebuie sa` dai informatii si despre locul in care locuiestii! Hai sa-ti dau un exemplu : Stau in Bucuresti, vreau sa zbor cu avionu` pentru ca imi doresc foarte mult asta, dar nu vreau sa platesc o avere pentru asta. Pentru imi` rezolva toatee probleme in legatura cu asta, ma`m gandiit sa ma duc cu avionu` din Bucresti la Iasii. Cred ca se poate =]]. Si e o idee foarte taree! Nu stiu sigur daca e mai scump decat sa mergi cu autocaru` dar pana la suma de 100-150 de lei. happy Ieftin happy

| alecsalecs explică (pentru RaluuRaluu):

Serios doar atit? ok in mare parte ai dreptate..mersi mult...si scuza ma cred ca de aici din Baneasa nu i asa? ori de pe otopeni?

| Patrisia14 a răspuns:

Paii eu am Fost' in S.U.A de 2 ori cu avionul in Paris odata' in Spania o'data. Vara' sunt reduceri ..Mari la inceputul lui Iulie sunt reduceri la zborul de Franta' Cu WizzAir' mi se pare o companie foarte buna' vara' la reduceri gasesti cu 70 euro big grin in statele unite e complicat