| karakushiu a întrebat:

Imi poate da cineva un link catre o firma de transport international de persoane? M-ar interesa un autocar cu plecarea sambata 16 Martie din Bruxel cu destinatia Tg Mures. Multumesc!

2 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

Cauta pe site-urile firmelor de transport international google it

| EuroTour_Alex_1993 a răspuns:

Www.alexeurotour.ro/
Transport persoane cu microbuzul si autocarul International – Romania/ Romania – International, livrari colete, pachete livrare la domiciliu, comod si ieftin.Loc suficient pentru cei cu bagaje mari
Rezervari : 0332-566-255; 0756-833-674; 0762-280-240