| loggertiffman a întrebat:

Imi puteti da un site cu pensiuni sau cabane la tara, undeva langa munte sa fie frumos si in ardeal. mai mult as vrea o cabana...adica ceva gen sa fie o familie care sa aiba o camera libera.....nu stiu am nevoie de ajutor

5 răspunsuri:
| loggertiffman explică:

Mentionez ca ma duc doar cu bunica si o sa fie un pic cam greu

| loggertiffman explică:

Ar fi frumos sa aiba si animale gen caii sau nu stiu sa fie in natura langa munte sau padure si sa foarte frumos

| loggertiffman explică:

Ce puteti sa-mi spuneti despre cabana Daria din Arieseni

| dany2696 a răspuns (pentru loggertiffman):

Pai depinde cat vrei sa stai, e destul ieftin acolo pana in 100 de ron pe noapte, si mancare va faceti voi. mai bine cauta o familie care sa aiba o camera libera, ca prin ardeal sunt oameni foarte de treaba, ii ajuti prin gospodarie si mananci la masa cu ei, si platesti doar dormitul.

| loggertiffman explică (pentru dany2696):

Pai asta vreau poate imi dati voi ceva siteuri cu familii care au o camera libera...