| ariana_5123 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste locuri frumoase la noi in tara pentru un concediu iarna?

Răspuns Câştigător
| AdytzaAdytza a răspuns:

Vatra Dornei...Cheile Bicazuluilove struck:X

13 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Paltinis, Bucovina

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vatra Dornei, Slanic Moldova, Paltinis.
Mie astea imi plac cel mai mult.

| M4RK a răspuns:

In maramures pe Gutai la sky happy

| adika a răspuns:

Daaa... uite locuri frumoase:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| murik a răspuns:

Arieseni, borsa, gura humorului, sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuri frumoase in tara si preturi bune la cazare - www.infopensiuni.ro

| zalisa a răspuns:

La vatra dornei e superb!happybig grin

| Rosalie_9695 a răspuns:

Sibiu si Sichisoarawinking

| trifsandu a răspuns:

Desigur eu zic in maramures la CAVNIC e fain.
In maramures se mai pastreaza inca traditiile si portul popular.
Iti doresc concediu placut

| Sabrina_2288 a răspuns:

Brasovlove struck
Aici e cel mai frumos.Mai ales iarna.
Distractie placuta!

| kuckiecandle a răspuns:

Majoritatea care ati postat aveti idei comune... cam aceleasi statiuni...vesnic pline vesnic sufocate...

| ashley24tisdale a răspuns:

Maramures vatra dornei cheile bicazului campulung moldovenesc sau gura humorului

| hanna a răspuns:

Orasul Busteni iti poate oferi cele mai frumoase privelisti si are o partie adevarata cu o telegondola de cea mai buna calitate. Aici se desfasoara si multe concursuri internationale. Daca esti dispusa sa testezi partia Kalinderu iti po oferi un instructor de ski si cazare emailul meu este dananeagubusteni@yahoo.com si webul meu este, wwwmontsebastian.ro