| soaitamarius a întrebat:

Imi spuneti niste atracti turistice din Federatia Rusa?

Răspuns Câştigător
| BoysvsGirls a răspuns:

Pai poti sa vizitezi Moscova care este un mare centru cultural, unde sigur nu ai cum sa te plictisest. Poti sa vizitezi Kremlinul, Catedrala Sfantul Vasile care este una dinre cele mai colorate din lume si poti vizita Mousoleul lui Stalin, unde Stalin este "impaiat" si il poti vedea pe fostul dictatorul comunist. Sper ca ti-am fost de ajutor. Distractie placuta

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Muzeul Ermitaj

| debarba a răspuns:

Catedrala din Moscova sunt multe multe de tot. Trebuie doar sa ai timp bani si dispozitie sa le vezi.
Mult succes