| sigmanet a întrebat:

In ce tara ati dori sa locuiti? Care este tara preferata si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania, dar condusa de oameni seriosi, competenti si cu simt de raspundere.
BRO momentan nelogat

35 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Si eu zic ca e Statele Unite ale Americi pentru ca ea este cea mai bogata si cea mai populara tara din lume

| Gabystelistu95 a răspuns:

@Zbenguici
normal ca citesc ziarele financiare, de ce?

| Dackvareder123 a răspuns:

Canada mai ales Vancouver orasu meu favorit

| mitica_6163 a răspuns:

Encore, asta din filmele americane ai dedus-o? Cine ti-a ingradit drepturile in Romania?

| mitica_6163 a răspuns:

Am uitat, Romania

| заяизмск a răspuns:

Moneyandfame ai spus totul.Bravo.Urasc romanii care vor sa plece in sua. Ei sunt niste oameni ce nu ies din casa decat pana la magazin si stau, se uita numai la tv si cred tot ce vad. II sfatuiesc pe toti sa mai iasa prin afara.De ce nu:Elvetia, Germaia, Norvegia, Irlanda etc. Tari bogate, nu asa ca americanii ce nu mai sunt vazuti bine in nici o tara.La mine nici atat. Daca as fi romanca as iubii Romania mai mult ca majoritatea romanilor.

Tara mea in care voi ramane este clar Rusia, insa tara pe care o admir aproape din toate punctele de vedere este China.