| Daniell7 a întrebat:

Care este tara in care ati dori sa locuiti? De ce? happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Uite raspunsul meu

Acolo este ţara mea,
Şi neamul meu cel românesc!
Acolo eu să mor aş vrea,
Acolo vreau eu să trăiesc!
O zi bunahappy

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mi-aș plăcea să călătoresc în toate țările lumii, iar apoi să mă întorc cu drag acasă.
Baftă!

| LoveSleep a răspuns:

Oricunde, numa' nu în România.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Sa inteleg ca te-ai muta oricand intr-o tara islamica decat sa stai in Romania?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| AirănMeidăn a răspuns:

Romania.
Este tara mea si o iubesc asa cum e. Desi are multe minusuri are si foarte multe plusuri. E o tara extrem de frumoasa. Pacat ca romanii nu au un suflet asa de frumos si sentimente asa bune pentru aceasta tara.

| Ibrahimovic a răspuns:

Imi place Romania. Desi multi critica tara asta, mie mi-ar fi greu sa ma despart de aceste locuri unde am copilarit si unde stau si acum. Nu as putea sa merg in alta tara decat in vizita, as sta o perioada, dar tot m-as intoarce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea in care locuiesc deja. Italia

| cookie14 a răspuns:

New york

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru cookie14):

Păcat că nu-i ţară.

| cookie14 a răspuns (pentru BlackChocolate1):

Atunci scuza ma, SUA... m am referit la zona...