| DjBattle a întrebat:

Care este țara voastra preferata? Unde ați dori sa ajungeți?

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Americalove struck deocamdata doar visez, dar nu se stie...

| Crisu a răspuns:

Eu as dori sa ajung in Noua Zeelanda.Ador tara aia.Sincer ma fascineaza de 1 an de zile, si nu stiu de ce [...]

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nu pot spune ca am o tara perefrata, dar imi place foarte mult Greciathinking Mi-ar place sa ajung acolo si in Las Vegas sau Los Angelesday dreaming

| xDcreepy a răspuns:

Franta (vreau sa vad turnuletul Eiffel)

| Twitter a răspuns:

Eu imi doresc sa ajung in Japonia big grin, este o tara foarte faina si imi place limba Japoneza!

| Iulia1106 a răspuns:

India. Mi se pare o tara interesanta. happy

| ILadyInBlack a răspuns:

Norvegia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franta...love struck love struck

din totdeauna mi-a placut