| XxLeexX a întrebat:

In vacanta asta unde sa merg intr-o tara straina sau intr-un oras din Romania?

Răspuns Câştigător
| Juleuuss a răspuns:

Du-te în New York! Eu îmi doresc de mult să merg acolo. Cu toate că e un oraș aglomerat, e tare frumos! Priveliștea de la înălțime, noaptea, e superbă! Oricum, tu hotărăști unde vei pleca în vacanță. Baftă!

3 răspunsuri:
| anda96 a răspuns:

Intr-o tara straina desigur. Undeva unde nu ai mai fost. Va fi super sa intalnesti locuri noi. Eu sunt adepta schimbarilor pentru ca sunt super. Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| gAbY4Fun1 a răspuns:

Ai fost la Sfinx in Romania?