| 女明DongRi a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea sa va mutati intr-o tara straina, si sa parasiti romania unde v-ati ducehappy?

Răspuns Câştigător
| Ilyncutz a răspuns:

Italia sau Frantabig grin, u? plz! da-mi fundita! kiss

15 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

La Kat von d blushing.
Si in Italia

| 女明DongRi explică:

Pai nr 1 in clasamentul meu era Japonia da` acum, as prefera mai degraba Coreeahappy

| MasterOfDisaster a răspuns:

grecia sau franta

| MasterOfDisaster a răspuns:

@lollypopxlollypop
nu as pleca din Romania doar datorita peisajelor.
sunt mult mai multe motive,oamenii (majoritatea)sunt atat de egoisti,rai aproape. politicienii mananca rahat in direct zicand ca fac si dreg,cand colo,sute de milioane de euro sunt furati,oamenii mor de foame, copii uitati de parintii care umbla doar prin baruri, lasati sa inghete.si spitalele...doamne! ce jeg! intri cu o boala, iesi cu 10! e groaznic.
munti de gunoi pe margine drumului,strazi imputite,orasele pline de perversi care si-o freaca in scara blocurilor,hoti,badarani.
eu de asta as pleca din Romania, sa nu mai vad atatia sarci si muritori de foame, atata nesimtire chiar din partea conducatorilor...

| pinkystyleツ a răspuns:

Americabig grin

| Alecssa a răspuns:

Anglia

| AlexandraCroft a răspuns:

In Franta, mi se pare o tara foarte frumoasa cu orase minunate si care intr`adevar merita vizitata.

| dulcykaLy a răspuns:

In Spania

| ganeaa a răspuns:

Buna daca as avea posibilitatea asta cred ca m-as duce in germania sau intr o tara civilizata ca Romania a ajuns mult pre rau urasc tara asta

| HappyCandy a răspuns:

Cu toate ca nu locuiesc in Romania, eu nu as face asta ( nu as pleca din Romania ).Noi vedem cum la tv arata niste peisaje din tarile vecine parca sunt cu stele-n frunte, dar in orce tara poti gasi si locuri mai murdare, doar nu sunt publicate, la fel ca la mine in Moldova sau ca in ale tari.Vedm la tv cum se arata frumoasele cladiri ale Americii, sau turnul Efiel din paris, dar asemenea locuri sunt in orce tara, daca vrei sa vezi mai detailat uite la google maps si vei vedea cum e America din plin.Si muntele de noroi din ZRomania e frumos, deci toate tarile sunt egale.Deci decizia mea as ramiine, iar de banii pe care as trebui sa cumpar biletele as servi copii orfanu cu cite ceva sau le-as cumpara ceva la rude etc.

| PikaRawrr a răspuns:

In coreea normal love strucklove strucklove struck

| Ilyncutz a răspuns:

Ma mult pentru funditabig grin

| Seiran a răspuns:

In Coreea DE SUD, ofc day dreaming Dar m-as duce chiar si in Coreea de Nord~Chiar si la comunisti e mai bine ca in Romania o.o

| GreenBubbleLove a răspuns:

Nu stii tu cat ma gadesc eu la chestia asta; niciodata nu pot sa ma decid unde as vrea sa plec daca asi avea sansa. Imi iubesc tara, daca nu ar fi criza asta cred ca Romania ar fi o tara aproape perfecta dupa parerea mea.In schimb prima mea tara preferata a fost SUA, urmat de Serbia(stiu ca nu e cine stie ce tara cunoscuta, dar e destul de frum tarahappy ) si Japonia.Dar eu iubesc toate tarile Franta, Anglia, Germania, Grecia, Rusia, Spania, Danemarca, Portugalia, China, Coreea...TOATE!

Ok cred ca am exagerat un pic...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...in Statele Unite, New York laughing