| EllitaBellita a întrebat:

In vara anului 2009... unde veti merge? Ia hai sa facem o lista fiecare, o lista de vacante! spuneti-mi doar locurile in care ati vrea sa mergeti;-), eu cred ca in vara asta merg in Bulgaria(la Balcik), voi?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Se pun numai plecarile peste hotare sau si internele sunt bune?
Pentru ca eu am fost vreo 2 saptamani(ca de asta am lipsit de pe site) la Slanic Prahova, si as vrea sa merg si prin Bulgaria dar si Grecia.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in Roma si aici voi ramanehappytongue

| zuly a răspuns:

Merg la Festivalul "Folk You" in Vama Veche si apoi mai raman oleaca pe acolo.happy

lolita
| lolita a răspuns:

Eu nu o sa plec peste hotare in vara asta, doar prin imprejurimi, adica in Spania.

| aby a răspuns:

Deocamdata vara asta voi merge doar in Anglia dar sper sa ajung in America vara viitoare.8-

daniela
| daniela a răspuns:

Eu m-am inscris intr-un circuit superb de 14 zile in Italia cu plecare prin Ungaria si intoarcere prin Corfu si Grecia cu 3 zile la Roma si 2 la venetia si Florenta... Din pacate nu stiu daca se va face atata timp cat nu prea se inscriu turisti asa ca tneti-mi pumnii. Daca nu cred ca voi faceo Tunisia sau Creta cu masina.

| EllitaBellita explică:

@daniela iti tinem pumniiwinking

| cazaresulina a răspuns:

Ofer cazare Sulina Delta Dunarii la conditii de 2 si 3 margarete incepand cu 30 ron / pers.
In Sulina va puteti bucura de mare si delta.

http://www.cazaresulina.ro/
http://www.pensiuneamaxim.3x.ro/

| elisa_2627 a răspuns:

Merg la Amara, nu am fost in aceea zona niciodata si am auzit ca lacul de acolo are o plaja frumoasa si namolul este sapropelic si foarte bun pentru organism.