| LuluGirl a întrebat:

TPU la vara merg intr-o tabara cu prietena mea cea mai buna. Si am vrea sa ne facem o lista cu chestii "nebune" pe care sa le facem. Idei?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La mare sau la munte, la hotel sau in cort, cu sau fara sex?

| Vektor a răspuns:

Eu zic sa incerci la alta categorie laughing

| VisionsofaGod a răspuns:

Sunteti lesbiene sau bisexuale?

| UserName122132 a răspuns:

Pai normal cel mai bine ati incepe cu un sex oral in baie...

| LuluGirl explică:

Prin chestii nebune ma refeream sa ne distram nu suntem bi sau lesbilaughing)))))))))))) ma refeream sa facem lucruri amuzante gen sa mergem pe plaja si sa luam interviuri.