| Cosmin2 a întrebat:

Iubesc romanii de peste hotare. Iubesc Romania bogata, frumoasa asa cum e ea! Dar am o intrebare:Voi mai iubiti Romania?

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Da,eu imi voi iubi patria pana la moarte!

| amykool a răspuns:

Da eu azi inca sunt imbracata in portul popular special pentru tara mea natala

| push2gl a răspuns:

Iubesc Romania pentru a nu-i trada pe cei ce au luptat pentru ea, si voi lupta pentru ea la nevoie

| D3a7n8i a răspuns:

Da o iubesc foarte mult.Aici m-am nascut si aici o sa mor.
FunDita?

| cargodrive a răspuns:

Da iubesc romania.Si D3a7n8i esti un idiot, pentru ca na mentionat de vreo fundita deci ce nai ba tot ai? experti TPU nu cer vreo data fundita

greece12
| greece12 a răspuns:

Mult,foarte mult, niciodata indeajuns!
http://www.youtube.com/watch?v=yUgIyYlMqII

NOname
| NOname a răspuns:

Irefutabil!

| GabitaBm a răspuns:

Iubesc Romania pentru minunatiile geografice care ni le ofera, si nu le stim pretui si promova, si nu numai.insa nu iubesc pe cei care ne conduc si nu fac nimic in plus pentru Ea.