| udarz13_8810 a întrebat:

Jucati metin2? Ce level aveti.Eu am lvl 73. Dar pe metin2 privat am 95.

Răspuns Câştigător
| cribus a răspuns:

Da joc am 69

15 răspunsuri:
| roxitm a răspuns:

Da... dar nu de mult timp.Am lvl 23 :d

| Oanny a răspuns:

Lol... ce levele mari ailaughing eu am de abia 27laughing dar m-am lasat de metin caci creaza dependenta, cu greu m-am dezlipit de joc

| ionela_1354 a răspuns:

Si eu am jucat metin2 dar m-am lasat pentru ca creaza dependentahappy... am avut lvl 32big grin

| .LoLo. a răspuns:

Da.am lvl 87 tongue

| yodeiutza96 a răspuns:

Mam lasat... aveam lvl 31 si pe privat aveam 90 da m-am lasat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am 80 ninja da m-am lasat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Level pe warrior:35 level ninja assassin:45tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 34 joc în continuare
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varumeo joaca si are lvl 36 unde asa creasca? da eu am 41

| MusicMyLife a răspuns:

Da...am jucat si m-am lasat dupa iar m-am apucat dupa iar m-am lasat si acum inca joc. creeaza dependenta straight face de abia te mai poti lasa de el. acum am level 34 xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am jucat si am avut 18(imediat m-am lasat) si acum joc pe GX si am 63 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lvl 75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aveam lvl 43 cu rib+9 pm 26 dragon+8 2 pietre scut rotund +7 si calugar cu grb +3 din pacate astea au fost furate si m-am lasat laughing happy

| abczzz45 a răspuns:

Pe mt2 ro am lvl 86

| gabi2000 a răspuns:

Am 57 dar joc metin2 UK international si sunt si romani dar m-am apucat de metin2 explossive am 120 sura arma site