| Ana-Maria94 a întrebat:

La anul termin a8a si as dori sa ma duc la un profil de ecolodie, ce liceu ar trebui sa urmez?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Pai depinde in ce oras locuiesti, dar intereseaza-te in orasul tau ce licee au profil cu protectia mediului

3 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Profil "Resurese naturale si protectia mediului"

| danutz15 a răspuns:

Te-ai gandit la elodia cand ai scris ecolodielaughing...glumeam.
Sunt de acord cu celelalte raspunsuri... dar macar poti sa ne zici din ce oras esti? poate asa te putem ajuta mai bine.

| daii a răspuns:

Posibil sa fie bun si LSNhappy. sau Silvic.straight face desi mai bine nu mergi acololaughingbig grin

by daiiwinking