| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Daca as dori sa devin inspector resurse umane ce profil ar trebui sa urmez la liceu? Ce face mai exact un inspector de resurse umane? Si cam cu cat e platit in medie un inspector de r. u?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @FreakyHalloweenBoy! Poți urma orice liceu dorești, orice facultate-ți place. Pentru formarea și mai apoi specializarea inspector resurse umane sunt organizate cursuri. Poți citi mai multe aici http://www.experttraining.ro/....../index.php
O zi cu zâmbet să ai!